YouTube z nową animacją ładowania filmów!

YouTube z nową animacją ładowania filmów!

Już w marcu serwis YouTube testował nowe animacje ładowania filmów. Wtedy po raz pierwszy zamiast kilku szarych kulek, które oznaczały chwilowe oczekiwanie na załadowanie materiałów, mogliśmy ujrzeć zupełnie coś innego. Teraz stare "kółeczka" zostały zastąpione przez całkowicie nowy ekran ładowania, który właśnie pojawił się na stronie.
Kilka miesięcy temu twórcy strony pierwszy raz zaprezentowali nowe animacje. Wtedy nie było do końca wiadomo, która tak naprawdę zostanie wybrana. Wśród propozycji znalazł się między innymi dinozaur, który bardzo kojarzył się z grą pojawiającą się w przeglądarce, kiedy urządzenie odcięte było od internetu. Teraz jednak wiemy, że żadna z poniższych animacji nie została wybrana przez twórców serwisu. 

Zaszczytne miejsce szarych kółek zajęło aktualnie jedno duże kręcące się koło. Po testowanych wcześniej ekranach ładowania nie ma śladu, żaden z nich nie został oficjalnie dodany jako nowa animacja ładowania. Jest to kolejna zmiana na YouTube, która w ostatnim czasie pojawiła się na portalu. Od początku istnienia strona przeszła ogromną ewolucję i zmieniła się nie do poznania. Zobaczcie sami, jak platforma wyglądała jeszcze kilka lat temu tutaj.


avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.