North w

North w "łatwy" sposób zostaje zwycięzcą DreamHacka

Wczoraj zakończył się turniej DreamHack ASTRO Open Montreal 2017. Niestety polski zespół Virtus.pro pożegnać musiał się z nim już w fazie grupowej - tytuł zwycięzcy przypadł duńskiej drużynie North. 


Sam finał już od pierwszych chwil był dosyć nietypowy. Przedstawiciele przeciwnej formacji (Immortals) bowiem nie zjawili się na nim od razu. Drużyna North oraz wszyscy uczestnicy imprezy nie wiedzieli dokładnie co było powodem spóźnienia, lecz organizatorzy postanowili naprawdę surowo ich potraktować. Podjęta została decyzja o automatycznej wygranej duńskiego zespołu jeśli chodzi o pierwszą mapę. Immortals rozpoczęło więc walkę, gdy wynik wskazywał już 1:0.Zamieszanie to solidnie wpłynęło na postawę zespołu w dalszej części spotkania. Na samym początku za wszelką cenę próbowali nieco uratować sytuację, ale nie wychodziło im to zbyt długo. North nie dało za wygraną i rozgromiło brazylijską formację 16:9 tym samym wygrywając cały turniej.

 

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.