Nitrozyniak rozwiązuje test szóstoklasisty

Nitrozyniak rozwiązuje test szóstoklasisty

Wiele osób wczoraj odetchnęło z ulgą po pierwszym, tak ważnym egzaminie w swoim życiu. Słusznie, ponieważ test podsumowujący sześć lat nauki w szkole podstawowej ma na celu sprawdzanie, czy ten czas poświęcony na edukację został dobrze spożytkowany. 


Po wczorajszych egzaminach, Nitrozyniak natknął się pod swoim filmem na pytanie dotyczące jego odczuć po napisanym teście. Oczywiście to wszystko żarty,  YouTuber postanowił odnaleźć w internecie arkusz z pytaniami i rozwiązać to na filmie. Warto wspomnieć, że  nigdy wcześniej nie przystąpił do tego testu, dlatego że do polskiej szkoły uczęszczał tylko cztery lata, a później uczył się już w Hiszpanii, gdzie owego testu po prostu nie ma. Jest to więc jego pierwsze spotkanie z testem sprawdzającym wiedzę po szkole podstawowej.Jak widzimy, poszło mu całkiem nieźle. Mamy nadzieję, że tegorocznym szóstoklasistom poszło równie dobrze.


Jak wspominacie swój egzamin? A może pisaliście go wczoraj? Piszcie w komentarzach!


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.