Nitrozyniak z przyciskiem za milion subskrypcji!

Nitrozyniak z przyciskiem za milion subskrypcji!

Osiągnięcie miliona subskrypcji w naszym kraju nadal jest rzadkim wydarzeniem. Na ten moment może pochwalić się tym dwadzieścia sześć kanałów. Symbolicznym prezentem jaki każdy twórca otrzymuje od zespołu YouTube w momencie przekroczenia tego progu jest unikalny, imienny złoty przycisk. Trzy tygodnie temu zawitał on także w domu Sergiusza Górskiego, który z tej okazji postanowił nagrać specjalny materiał.


Milion subskrypcji Nitrozyniaka stało się faktem już w czerwcu ubiegłego roku (podjął się wtedy oryginalnego wyzwania, o którym przeczytać możecie w artykule na naszej stronie). Dołączył wtedy do grona osiemnastu innych osób, które pochwalić mogły się tym osiągnięciem. Na otrzymanie przycisku z tej okazji Sergiusz musiał poczekać niestety trochę poczekać.

Dopiero wczoraj na swój kanał postanowił wrzucić materiał, gdzie prezentuje otrzymaną paczkę. Zwlekał ze zrobieniem tego ponad trzy tygodnie - z powodu wyjazdów i innych spraw przez ten okres nie pojawiały się u niego żadne filmy. Sam klip nie jest jednak typowym poinformowaniem o tym, że przycisk bezpiecznie dotarł na miejsce - Sergiusz przytoczył także kilka ciekawych historii związanych z tą symboliczną nagrodą z okazji miliona subskrypcji. Pierwotnie miała mu być wręczona na najbliższej imprezie organizowanej przez RichZone, jaką jest RichTour. Formalnie ekipa ta jednak już nie istnieje, co uniemożliwiło nagrodzenie Nitrozyniaka. W czerwcu ubiegłego roku natomiast przycisk miał dostać w Gdańsku podczas MeetUp 2016. Niestety to również nie doszło do skutku. W opublikowanym filmie twórca dziękuje każdemu swojemu widzowi za to, że przyczynił się do przekroczenia tego okrągłego progu. Pochwalił się także pucharem zdobytym przez drużynę Pompa Team na IEM Katowice 2017 - wtedy też zespół wygrał turniej Puchar Polski Cybersport w grze League of Legends (artykuł na ten temat przeczytać możecie w tym miejscu). Po więcej zapraszamy Was do samego materiału Sergiusza, który znajdziecie poniżej.


Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.