Quizy - sukces serii na kanale Nitra!

Quizy - sukces serii na kanale Nitra!

W Internecie jest masa quizów o YouTuberach. Wielu twórców próbuje swoich sił sprawdzając wiedzę na temat kolegów z branży. W zabawie wziął udział Nitro, który od kilku dni regularnie wrzuca odcinki ze strony SameQuizy. Pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę, ponieważ z odcinka na odcinek wyświetlenia rosną, a Nitro stara się przygotowywać jak najwięcej materiałów z uwielbianej przez widzów serii. Sprawdźcie sami!


Wszystko zaczęło się pięć dni temu. Początek był niepozorny, Nitro chciał podążyć za trendem quizów panującym na polskim YouTube i nagrać próbny odcinek pod tytułem "POLSCY YOUTUBERZY, JAK DOBRZE ZNAM SIEBIE? - QUIZY #1". Odpowiedział na wiele pytań, niekoniecznie kończąc z najlepszym wynikiem, lecz liczy się dobra zabawa!
Dwa dni później doczekaliśmy się drugiej części. Sam Nitro był w szoku po tak pozytywnym przyjęciu serii. Śmieszne quizy i zabawny prowadzący tworzą świetną mieszankę na polskim YouTube. Zresztą, sami musicie to zobaczyć!
Dotychczas pojawiło się pięć odcinków z tej serii. Każdy jest równie zabawny oraz emocjonujący. Widzowie czekają z dnia na dzień na nowe epizody, a Nitro stara się je wrzucać jak najczęściej, lecz nie zaniedbuje przy tym swoich innych serii. Zobaczmy teraz porównanie wyświetleń z ostatnich kilku dni:


Nitro-ostatnie-pięć-dni


Jak możecie zauważyć, quizy w tym tygodniu pozytywnie wyróżniają się na tle innych materiałów. Mamy nadzieję, że zobaczymy z tej serii jeszcze kilka odcinków!


Jak Wam się podobają SameQuizy w wykonaniu Nitro? Jaką serię z kanału TheNitroZyniak wspominacie najprzyjemniej? Piszcie w komentarzach!


Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl