Ninja zagra w filmie reżysera Stranger Things!

Ninja zagra w filmie reżysera Stranger Things!

Przebieg kariery jednego z najpopularniejszych na świecie streamerów, Tylera "Ninja" Belvinsa nadal nie zwalnia. Znany już na całym globie gracz Fortnite będzie miał teraz okazję spróbować swoich sił także w branży aktorskiej, o czym dowiedzieliśmy się na tegorocznym Comic Conie w Nowym Jorku. 


Twórca filmu zatytułowanego "Free Guy", który w swoim reżyserskim portfolio posiada między innymi serial Stranger Things  - Shawn Levy, do swojej najnowszej komedii postanowił zaangażować kilka znanych internetowych osobistości. Prócz iście gwiazdorskiej obsady, do której należą między innymi Ryan Reynolds, Channing Tatum, Joe Kerry czy Taika Waititi, w filmie gościnny udział wezmą Ninja, Jacksepticeye i Pokimane. Poniżej możecie zobaczyć materiał, w którym aktorzy opowiadają o powstającej produkcji:Zaproszenie do produkcji popularnych streamerów i YouTuberów jest bezpośrednio powiązane z fabułą filmu. W nadchodzącym kinowym hicie, główny bohater (Ryan Reynolds), który zajmuje się pracą w banku odkrywa, że jest niezależnym bohaterem w grze video. Premiera filmu "Free Guy" zaplanowana jest na 3 lipca 2020 roku. Zabieg w postaci urozmaicenia obsady o znane internetowe twarze z pewnością jest dobrym pomysłem, który zapewne przyciągnie przed ekrany kin sporo widzów.

avatar

Aleksander Ciesielski

Jestem studentem Warszawskiej Szkoły Filmowej. Od kilku lat na bieżąco śledzę zarówno polską, jak i zagraniczną scenę YouTube.