Ninja kończy ze streamami na Twitchu

Ninja kończy ze streamami na Twitchu

W internecie od kilku dni mogliśmy słyszeć o nadchodzącej zapowiedzi ze strony Tylera „Ninjy” Blevinsa, najpopularniejszego streamera na świecie. 28-letni twórca poinformował o... końcu nadawania na żywo na Twitchu i podjęciu nowej współpracy!


Nie, ta informacja nie jest żadnym żartem. Ninja na specjalnie zorganizowanej konferencji prasowej poinformował, że podjął współpracę z należącą do Microsoftu platformą Mixer, która umożliwia streamowanie gier na żywo. To właśnie tam od teraz będzie prowadził swoje transmisje, które do tej pory na Twitchu biły rekordy popularności. Tyler kończy tym samym pewien etap swojej kariery, który z pewnością będzie ciężki do przebicia przez innych użytkowników tej platformy. Ninja na  Twitchu zebrał bowiem do tej pory blisko 15 milionów obserwatorów!Wedle zapowiedzi, Ninja nie zmieni jakości swoich streamów, a także częstotliwości ich nadawania. Na platformie Mixer, Tyler przeprowadził już pierwsze transmisje, które w jednym momencie były średnio oglądane przez 60 tysięcy osób. Streamy twórcy możecie oglądać tutaj.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.