Ninja pojawi się w Warszawie i zagra z 500 Polakami!

Ninja pojawi się w Warszawie i zagra z 500 Polakami!

O Tylerze Blevinsie, czyli Ninjy, ostatnio słychać wszędzie. Niektórzy pewnie boją się, że zaraz wyskoczy im z lodówki. Mieszkańcy Warszawy mają nawet ku temu racjonalne powody. Streamer bowiem już niedługo odwiedzi stolicę naszego kraju. 


Amerykanin pojawi się w Polsce w ramach wydarzenia Ninja’s Night Shift organizowanego przez Red Bulla. Na przełomie lutego i marca Ninja odwiedzi Polskę, by zagrać z 500 fanami podczas tego eventu. Do udziału w imprezie może zgłosić się każdy, jednak tylko najbardziej kreatywni uczestnicy dostaną możliwość zagrania z Ninją w Fortnite'a.Konkurs będzie prowadzony na Instagramie. Trzeba będzie wykonać jak najbardziej pomysłowe zdjęcie, pokazujące Waszą radość po wygranej. Więcej szczegółów poznacie na stronie organizatora.

Wydarzenie będzie transmitowane na żywo, a więc cały świat będzie mógł zobaczyć rozgrywkę Polaków z Ninją. Będzie ona oparta o tryb duo. Na początku wszyscy zawodnicy wezmą udział w pięciu rundach eliminacji, natomiast do finałowego etapu przejdzie tylko ich piąta część, czyli jakieś 98 osób. Niestety nie wiadomo jeszcze, kiedy dokładnie wydarzenie będzie miało miejsce. Więcej szczegółów mamy poznać już wkrótce.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.