Ninja patentuje bluzę, która uprzyjemni słuchanie muzyki

Ninja patentuje bluzę, która uprzyjemni słuchanie muzyki

Ninja wprowadził do swojego sklepu nową bluzę. Jest ona o tyle wyjątkowa, że jej kaptur wyposażony jest w dwie siatki zapobiegające tłumieniu dźwięku wydobywającego się ze słuchawek. Streamer chce opatentować ten pomysł.


Tyler Blevins (szerzej jako Ninja) oprócz transmitowania gier prowadzi także własny sklep internetowy. Do tej pory nie pojawiało się tam nic innowacyjnego, lecz streamer postanowił to w końcu zmienić.

Do oferty trafiła właśnie... bluza gamingowa. Zanim wybuchniecie śmiechem, to chociaż przeczytajcie do końca. Influencer postanowił umieścić na kapturze dwa okręgi wykonane z przewiewnej siatki. Dlaczego?

Źródło: teamninja.com


Po to, by nie musieć specjalnie zdejmować kaptura w celu odbierania dźwięków z gry na nausznych słuchawkach. Tyler podszedł do tego konceptu na tyle poważnie, że postanowił zgłosić go do Urzędu Patentowego Stanów Zjednoczonych.Teraz patent czeka na weryfikację i kto wie - może już niedługo tylko Ninja będzie mógł używać tego typu "technologii". Nie jest ona oczywiście jakaś odkrywcza (ani też pełna sensu), ale jeszcze nikt nie pokusił się o zawłaszczenie pomysłu.

Samą bluzę (w kolorze czarnym, szarym, różowym można kupić w sklepie  streamera za 60 dolarów.

 

Co sądzicie o "wynalazku" Ninji? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.