Ninja oficjalnie powrócił na Twitcha

Ninja oficjalnie powrócił na Twitcha

Nieco ponad miesiąc temu informowaliśmy was o powrocie popularnego streamera Richarda Tylera Blevinsa znanego pod pseudonimem Ninja na Twitcha. Dziś natomiast dostaliśmy oficjalną informację dotyczącą tego, że twórca pozostanie na platformie na dłużej. 


Przyszłość streamów influencera stanęła pod znakiem zapytania w czerwcu tego roku, gdy Microsoft zrezygnował z rozwijania platformy Mixer, na której dotychczas prowadził transmisje Ninja. Po tych wydarzeniach, Tyler powrócił na Twitcha, na którym streamował najwięcej, jednak przeprowadził livestreama także na YouTube. Oznaczało to, że twórca nie posiada umowy z konkretną platformą i działa na własną rękę.

Sytuacja zmieniła się dzisiejszego wieczora, gdy Ninja poinformował, że podjął się stałej współpracy z Twitchem. "Nowy rozdział" działalności zapowiedział m.in. na swoim Twitterze, a w momencie pisania tego artykułu rozpoczął pierwszą transmisję na platformie w ramach umowy z gigantem.



Co sądzicie o powrocie twórcy na Twitcha? Będziecie oglądali jego transmisje?

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.