Ninja niedługo wyskoczy nam z lodówek. Streamer z własną serią zabawek

Ninja niedługo wyskoczy nam z lodówek. Streamer z własną serią zabawek

Znakiem rozpoznawczym Ninjy jest nie tylko ogromna zręczność w grach typu battle royale, ale także włosy o różnych kolorach tęczy. Nic dziwnego, że streamer otworzył sklep z zabawkami - nie musiał bowiem nawet za bardzo ich stylizować.


Tyler Blevins, który największa popularność zdobył na Twitchu i grze Fortnite, wraz z Wicked Cool Toys wypuści sygnowaną przez siebie serię zabawek. Oczywiście będą one inspirowane jego osobą. Oficjalnie zostały zaprezentowane podczas trwającego New York Toy Fair.

Producent zabawek zapowiada, że będzie to dopiero początek współpracy z różnymi streamerami. Mówi się o tym, że podobna współpraca ma zostać nawiązana z takimi streamerami jak: Herschel „DrDisRespect” Beahm, Timothy „TimTheTatman” Betar , Saqib „Lirik” Zahid oraz Jaryd „Summit1G” Lazar.

Tak o współpracy z jednym z najpopularniejszych streamerów wypowiada się Jeremy Padawer, wiceprezes Wicked Cool Toys:
To miliony, dziesiątki milionów subskrybentów, którzy natychmiast angażują się w daną rzecz zanim jeszcze produkt znajdzie się na półce. My nie braliśmy zwyczajnej osoby i nie stworzyliśmy jej figurki. Pozyskaliśmy ogromną markę.

Tak, to prawda, że niedługo Ninja wyskoczy nam z lodówki. Nic w tym jednak dziwnego, że twórca chce wykorzystać swoje największe chwile sławy. Ponadto warto obserwować tego typu trendy, ponieważ niewykluczone, że w przyszłości linie zabawek z danym twórcą trafią na inne rynki - w tym także nasz.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.