Ninja odwiedził Polskę!

Ninja odwiedził Polskę!

Tyler „Ninja" Blevins to prawdopodobnie najpopularniejsza osoba świata związana z gamingiem i streamingiem gry Fortnite. Dziś w ramach specjalnie organizowanego wydarzenia „Ninja's Night Shift", twórca odwiedził Polskę!


Streamer zjawił się w Polsce już wczoraj wieczorem odwiedzając m.in. Muzeum Polskiej Wódki. Większość atrakcji zaplanowana była jednak na dzisiejszy dzień. Ninja z samego rana zawitał do siedziby TVP oraz studia programu "Pytanie na Śniadanie", które zostało przeprowadzone przez JDabrowskiego oraz Sylwię Przybysz.

Głównym wydarzeniem jest jednak wspomniane „Ninja's Night Shift", które odbywa się właśnie na warszawskim Służewcu. To tam została zbudowana specjalna strefa, w której zwycięzcy wcześniej organizowanego konkursu mierzą się z Amerykaninem w Fortnite. Najlepsi z każdej rundy biorą udział w finale duo. Na zwycięzców czekają nagrody, a całość wydarzenia cały czas jest transmitowana na kanale Tylera i obserwowana przez dziesiątki tysięcy widzów na żywo. Polskich akcentów nie brakuje, bo event jest komentowany przez  Jakuba „Lothara" Szygulskiego oraz Dominika „Nero" Dąbrowskiego. Gospodarzem sceny jest natomiast popularny prezenter Matt Andrews.Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.