Ninja będzie streamował w sylwestra na Times Square!

Ninja będzie streamował w sylwestra na Times Square!

Ten rok Ninja może zaliczyć do wyjątkowo udanych. Jego rozgrywki z gry Fortnite przyniosły mu rozgłos i zapewniły wysoką oglądalność jego streamów. Okazuje się, że twórca ma już napięty grafik na tegorocznego Sylwestra, podczas którego przez 12 godzin będzie transmitował swoje poczynania w grze.  


Już za kilka dni Ninja przez 12 godzin będzie transmitował zmagania w grze Fortnite. Okazuje się, że streamer będzie nadawał na żywo z placu Times Square w Nowym Jorku, gdzie będzie można zobaczyć jego noworoczną rozgrywkę od godziny 16 do 4 w nocy czasu wschodnioamerykańskiego. W naszej strefie czasowej streamera zobaczyć będzie można między 22 a 10. Film promujący wydarzenie możecie zobaczyć poniżej.
Podczas transmisji pojawić mają się także znani goście. Oficjalna lista zaproszonych osób nie jest znana, jednak na Twitterze mówiło się między innymi o Drake'u czy Ellen DeGeneres. Transmisja z wydarzenia dostępna będzie na kanale Twitch streamera.

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.