Ninja tłumaczy, dlaczego nie streamuje z kobietami

Ninja tłumaczy, dlaczego nie streamuje z kobietami

Ninja to najpopularniejszy obecnie streamer na świecie. Sławę zdobył rzecz jasna na Fortnite. Wielki rozgłos przyniosły mu też streamy z Drakiem oraz innymi gwiazdami, które biły rekordy popularności. Streamer ostatnio zdradził, dlaczego nie transmituje na żywo z płcią przeciwną.


Nie, nie chodzi o to, że się wstydzi i jest tą osobą na "s". Trudno żeby tak było w przypadku osoby, która ma żonę i którą subskrybuje ponad 10 milionów użytkowników - nie tylko płci męskiej. Powód jest prosty: Ninja nie chce narażać się na niepotrzebne plotki i pomówienia.Oto, co Ninja powiedział na ten temat serwisowi Polygon:
Jeśli miałbym choć jedną konwersację z jakąś streamerką podczas wspólnego streama, w której znalazłby się cień flirtu, to byłoby to rozpatrywane pod każdym kątem w każdym filmie. Jedyną ucieczką od plotek na temat dziewczyn jest nie granie z nimi w ogóle. 

Podejście Ninjy do tego tematu może wydawać się nieco dziwne, a sam streamer przewrażliwiony na tym punkcie. Jednak kiedy czyimś życiem interesuje się kilka milionów osób, to prywatność i spokój stają się jednymi z najważniejszych rzeczy, które chce się zachować.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.