Ninja podejmuje współpracę z Adidasem i wypuszcza własne buty

Ninja podejmuje współpracę z Adidasem i wypuszcza własne buty

Ninja staje się coraz popularniejszym i bardziej wpływowym influencerem. Dowodem na to jest zawarcie współpracy z marką Adidas i  zaprojektowanie własnych butów, które trafią pod koniec roku do publicznej sprzedaży. 


Jak twierdzi menadżerka Tylera (a prywatnie jego żona) - kontrakt z Microsoftem wyszedł streamerowi na dobre. Twitch podobno ograniczałby teraz rozwój Ninji i nie pozwoliłby mu na rozszerzenie swojej marki o coś więcej niż gry. Dowodem na wolność współpracy z Mixerem jest tytułowy projekt.

W momencie ogłaszania współpracy z Adidasem nie było wiadomo, co z niej tak naprawdę wyniknie. Mówiono o tym, że "umowa może prowadzić do wykreowania produktów zarówno w świecie fizycznym lub wirtualnym". Teraz jesteśmy świadkami zapowiedzi pierwszego owocu kontraktu z wiodącą marką odzieżową - butów z elementami charakterystycznymi streamera.

Na poniższych zdjęciach możemy zobaczyć jak wyglądać będzie wyjątkowe obuwie. Pierwsze co rzuca się w oczy to niebieski oraz żółty kolor - barwy kojarzące się z Tylerem. Co więcej, na zewnętrznej stronie lewego buta pojawi się żółty napis "NINJA", a na prawym - "TIME IN". Buty trafią do sprzedaży 31 grudnia i kosztować będą 150 dolarów w wersji dla dorosłych oraz 120 dolarów dla młodzieży (mniejsze rozmiary). Z pewnością już niedługo usłyszymy o kolejnych elementach ubioru stworzonych przez Adidas we współpracy z Ninją.

 

Co sądzicie o tych unikalnych butach? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.