Jedna z najpopularniejszych vlogerek świata zdradziła, że jest osobą transpłciową

Jedna z najpopularniejszych vlogerek świata zdradziła, że jest osobą transpłciową

Najnowszy materiał od Nikkie Tutorials wzbudził sporo emocji. Jedna z najpopularniejszych vlogerek na świecie postanowiła podzielić się bowiem ze swoją widownią sekretem skrywanym od lat. Influencerka zdradziła na wizji, iż jest osobą transpłciową.


Transpłciowość to nadal temat niezwykle kontrowersyjny i wywołujący liczne dyskusje. Na świecie panuje jednak coraz większa akceptacja dla osób, które nie czując się dobrze w swoim ciele postanawiają poddać się operacji zmiany płci. Tak się składa, że do tego grona należy... Nikkie Tutorials.

Makijażystka od ponad 11 lat tworzy materiały na YouTube - przez ten okres jej kanał zasubsrybowało ponad 13 milionów osób, co czyni Nikkie jedną z najpopularniejszych vlogerek świata. Dlatego też nie dziwi fakt, iż jej "coming out" budzi tak ogromne emocje.Mało kto podejrzewał, że Nikkie może być osobą transpłciową. Od początku swojej działalności influencerka nie zdradzała tego publicznie. Wyznanie makijażystki jest więc tym bardziej szokujące, ale też ukazujące zmiany, jakie nastąpiły w naszym społeczeństwie na przestrzeni ostatnich lat.

Jak się okazuje, Nikkie przeszła operację korekty płci w wieku 19 lat. Już od dzieciństwa chodziła do szkoły w dziewczęcych strojach, a jako nastolatka rozpoczęła kurację hormonalną. Na najnowszym materiale vlogerka zdradza, że o swoim sekrecie chciała powiedzieć od zawsze, ale odważyła się dopiero teraz.

Odzew społeczności jest skrajnie pozytywny. W komentarzach pod materiałem Nikkie można odnaleźć dziesiątki tysięcy wpisów gratulujących dziewczynie. Zresztą - wystarczy spojrzeć na stosunek łapek w górę do tych w dół (2,5 mln vs. 107 tys.). Samo wideo - w momencie pisania artykułu - obejrzano prawie 30 mln razy.

 

Co sądzicie o wyznaniu Nikkie Tutorials? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.