Niezwykła przemiana Friza!

Niezwykła przemiana Friza!

Friz - kanał, który jeszcze niedawno kojarzony był głównie z filmami o tematyce Pokémon GO, ale ostatnio pojawiają się tam challenge i vlogi. Dzisiaj Friz wrzucił film, w którym pokazuje swoją przemianę i udowadnia, jak wiele znaczy chęć osiągnięcia celu. Jeżeli jesteście ciekawi, jakiej metamorfozy dokonał twórca, koniecznie przeczytajcie ten artykuł.


Niezwykła przemiana Friza

W najnowszym materiale twórca opowiada o swojej przemianie spowodowanej problemami z kręgosłupem. Trzy lata temu lekarz postawił mu wybór - albo zdecyduje się na operację, albo za dziesięć lat nie będzie mógł chodzić. YouTuber wybrał tę pierwszą opcję. W wyniku operacji Friz bardzo schudł i nie wyglądał dobrze. Proces przywracania formy sprzed zabiegu był bardzo długi i żmudny. Zajęło mu to 14 miesięcy i wymagał wiece pracy i siły. Po wielu trudach, z jakimi zmagał się twórca, osiągnął swój cel i bardzo się cieszy, że tak wytrwale do niego dążył.

Oto film Friza, w którym opowiada o swojej przemianie:

Zmiany, jakie się dokonały w życiu twórcy

Friz przyznaje, że po operacji zauważył wielki spadek zainteresowania jego osobą u płci przeciwnej. Dzięki ciężkiej pracy, jaką włożył w rozój swojego ciała, ta sytuacja się zmieniła. Jak mówi  - nie miał problemu, żeby podejść do dziewczyny na ulicy i zagadać. YouTuber twierdzi, że dzięki ogromnemu wysiłkowi ma teraz swój kanał, który stale się rozwija, zdobył wiele ważnych cech i ma dziewczynę, z którą jest bardzo szczęśliwy.

Reakcje widzów na film

Materiał i zmiany dokonane przez Friza bardzo motywują do pracy. Film spodobał się widzom, co można zobaczyć w sekcji komentarzy, gdzie użytkownicy piszą w większości pozytywne opinie o materiale. Oto kilka z nich:
Jak tu można dać łapke w dół?

 
Ewidentnie ten film należy do tych z wyższego poziomu - Kozak mordeczko!

 
Bardzo mnie zmotywowałeś jestes super mordą

 

Filmy tego typu są najlepszą formą motywacji do działania. Friz na swoim przykładzie pokazał, jak wiele można zdziałać, mając odpowiednio dużo zapału i chęci do zmiany. Mamy nadzieję, że wkrótce na YouTube pojawi się jeszcze więcej tego typu materiałów. Zmotywował was film Friza? Zamierzacie zacząć ćwiczyć, a może już trenujecie?

Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl