Pierwsze niespodzianki na turnieju CS:GO na IEM 2017 - wśród nich Virtus.pro

Pierwsze niespodzianki na turnieju CS:GO na IEM 2017 - wśród nich Virtus.pro

Wczoraj rozpoczęła się faza grupowa turnieju CS:GO na Intel Extreme Masters 2017 w Katowicach! Pierwsze drużyny awansowały, pierwsze też odpadły - niespodzianek nie brakowało. Dziś także sporo się dzieje!


Wczoraj ruszyły mecze grupy A. Odbyło się aż 16 spotkań, po których poznaliśmy drużyny zakwalifikowane do dalszego etapu turnieju. Są to: FaZe, Astralis oraz Immortals. Ku zdziwieniu fanów, związku z tym odpadło fnatic oraz NiP. Do ich grona dołączył team OpTic.

Dziś trwają natomiast mecze grupy B, w której znajduje się polski zespół - Virtus.pro. Na ten moment sytuacja naszych nie wygląda najlepiej. Przegrali oni pierwszy mecz z NaVi. Ten sam zespół niespodziewanie według wielu użytkowników wygrał z teamem SK! W momencie pisania tego artykułu, dalej awansuje jedynie NaVi, Cloud9 i Heroic. Virtus.pro przegrało natomiast mecz z North. Dalej VP zwyciężyło z amerykańską formacją Cloud9. Po 16:00 rozpoczął się mecz z SK Gaming. Poniżej obejrzycie transmisję turnieju live:Źródło zdjęć: ESL

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.