Film Nieprzygotowanych nr. 1 na karcie na czasie - liczba wyświetleń w 4 dni robi wrażenie!

Film Nieprzygotowanych nr. 1 na karcie na czasie - liczba wyświetleń w 4 dni robi wrażenie!

W minioną środę na łamach naszego serwisu informowaliśmy o tym, że pełnometrażowy film Nieprzygotowanych trafił właśnie na YouTube. Parę dni po publikacji film ten zajmuje już 1 miejsce na liście "na czasie" i w niezwykle szybkim tempie osiągnął próg 2 milionów odsłon!


Niespełna półtoragodzinny film NIEPRZYGOTOWANI: The Movie to jak do tej pory największy projekt młodej ekipy twórców nadzorowanej przez chłopaków z AbstrachujeTV. Jak obiecano wcześniej, po wielkiej premierze w Warszawie, film trafił także do sieci, do szerszego grona odbiorców - całkowicie za darmo. Również w tym przypadku można mówić o naprawdę niemałym sukcesie.Poza niezwykle dobrymi statystykami jakie osiąga film, można mówić także o naprawdę pozytywnym odbiorze, gdy spojrzy się na komentarze:
Gratuluje sukcesu! Włożyliście w to bardzo dużo serca i pracy bardzo wam za to dziękujemy i życzę wam jeszcze większych sukcesów ?

Mam nadzieje ze jeszcze kiedyś pojawi się film od was bo ten jest genialny obejrzałam go 2 razy i jeszcze mi się nie znudził ???

Wiele wskazuje na to, że nie jest to ostatni tak duży materiał na tym kanale. Wszystkich tych, którzy jeszcze nie widzieli tego filmu serdecznie zapraszamy do obejrzenia. Przypominamy również, że już w pierwszą środę października o godz. 17.00 startuje kolejny sezon perypetii Berkowskiego i spółki. Koniecznie musicie to zobaczyć.


Piotr Gołaś

Absolwent administracji, fan Królewskich, miłośnik uniwersum Tolkiena, Gwiezdnych Wojen, Marvela, muzyki z lat '80 oraz gier - szczególnie tych z klasycznego NES-a. W wolnym czasie lubi napisać tekst z dowolnej dziedziny szeroko rozumianej popkultury.