Ekipa Nieprzygotowanych żegna się z widzami. Zastąpią ich nowi aktorzy

Ekipa Nieprzygotowanych żegna się z widzami. Zastąpią ich nowi aktorzy

Nieprzygotowani to serial stworzony przez grupę Abstra. W kolejnych odcinkach opowiadana jest historia grupy przyjaciół, którzy uczęszczają do jednej klasy. Rodzą się między nimi różne perypetie i intrygi, czasem wspólnie robią też różne ciekawe akcje. Pewien etap w historii Nieprzygotowanych jednak się zakończył, bo teraz nowa ekipa zastąpi tę, którą wszyscy znają.


Po czterech miesiącach przerwy na kanale Nieprzygotowani pojawił się nowy materiał. Zobaczymy na nim serialowe postacie: Mariolę, Maję, Berkowskiego i "Grubego". Zebrali się, by przekazać swoim fanom ważną informację. Po dwóch latach regularnego pojawiania się na YouTube serialu nadszedł czas podsumowania ich działalności. Aktorzy wymienili się również kilkoma wspomnieniami z planu, takimi jak częste zapominanie tekstu przez Mateusza czy częste spóźnienia Marioli.

Po dwóch latach Nieprzygotowanych uznaliśmy, że forma, w jakiej ten kanał występował się przejadła - stwierdził grający Berkowskiego Michał Sieńkowski. Grupę znanych wszystkim aktorów ma zastąpić nowa, równie śmieszna ekipa. Nie wiadomo na razie nic konkretnego na temat formatu, w jakim będą występować. Bardzo możliwe, że będzie to kontynuacja przedstawiania szkolnego życia, lecz w innej szkole i z innymi ludźmi.


Aktorzy bardzo podziękowali wszystkim, z którymi dotychczas współpracowali. Jak przyznali, była to dla nich bardzo fajna zabawa. W komentarzach pod materiałem można znaleźć bardzo wiele opinii, z których wynika, że widzowie nie chcą, by ekipa się zmieniała. Niektórzy posunęli się nawet do stwierdzenia, że dotychczasowi aktorzy są nie do zastąpienia.

Zapewne wszyscy pamiętają pierwsze odcinki serialu, kiedy pobijał rekordy popularności i zdobywał miliony wyświetleń pod regularnie pojawiającymi się odcinkami. Historia doczekała się nawet rozwinięcia do pełnometrażowego filmu, który znalazł się w kinach. Można zatem śmiało stwierdzić, że Nieprzygotowani byli udanym projektem, który dodatkowo był doskonale prowadzony i rozwijany.

Mamy nadzieję, że nowi aktorzy dostarczą widzom równie dużą dawkę śmiech, co poprzedni, a format, w którym będą występować, przypadnie fanom do gustu. Nie pozostaje zatem nic innego niż śledzenie na bieżąco sytuacji na kanale Nieprzygotowanych.

Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl