Pełnometrażowy film Nieprzygotowanych już na YouTube!

Pełnometrażowy film Nieprzygotowanych już na YouTube!

Na początku września w warszawskiej Kinotece odbył się seans pełnometrażowego filmu wprost od ekipy Nieprzygotowanych. Tych, którzy nie mogli wybrać się na premierę uspokajamy - materiał właśnie ukazał się na YouTube!


Projekt nad jakim grono osób pracowało przez dłuższy czas sprawił, że na kanale grupy Nieprzygotowani nie pojawił się przez wakacje jakikolwiek materiał. To już jednak koniec takiego stanu rzeczy - na YouTube pojawił się właśnie film "Nieprzygotowani: the movie", którego premiera on-line jest tylko wstępem do następnych projektów tych twórców.Na naszej stronie swego czasu pojawił się stosowny artykuł streszczający ogólny zamysł przedsięwzięcia oraz wszystkie szczegóły związane z jego pierwszym odtworzeniem w warszawskim kinie - możecie go przeczytać w tym miejscu. Wczoraj natomiast pojawił się specjalny post wraz z załączonym zwiastunem filmu zachęcający do oczekiwania na dzisiejszą publikację w internecie.Od samego początku osoby zaangażowanie w produkcję materiału zapewniały, że sam projekt oczywiście pojawi się na YouTube, gdzie każdy będzie mógł go sobie za darmo obejrzeć. Właśnie nadszedł ten moment - "Nieprzygotowani: the movie" zagościł w sieci.Co dalej z normalnymi klipami na kanale Nieprzygotowanych? Te oczywiście pojawią się już w niedalekiej przyszłości. Przed startem faktycznego sezonu będziemy świadkami specjalnego odcinka - premiera już 27 września. Sezon z kolei rozpocznie się w pierwszą środę października o godzinie 17.

 

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.