Nieprzygotowani z przytupem wchodzą w drugi sezon - 3 odcinki za nami!

Nieprzygotowani z przytupem wchodzą w drugi sezon - 3 odcinki za nami!

Wraz z początkiem października do pełni aktywności wrócił jeden z ulubionych kanałów na polskim YouTube, traktujący o szkolnej codzienności polskich nastolatków. Wrócił, i z miejsca ponownie pobija serca fanów. Mowa oczywiście o kanale Nieprzygotowani.


Kanał spod szyldu AbstrachujeTV (którzy swoją drogą obchodzili ostatnio 5-lecie swojej działalności), zajmuje obecnie miejsce w pierwszej trzydziestce rankingu największych pod względem zasięgów kanałów w Polsce z ilością niespełna 1,2 miliona stałych widzów. Zanotował także naprawdę bardzo dobry początek drugiego sezonu serialu - pierwszy, premierowy odcinek, który pojawił się 4 października tj. 2 tygodnie temu, osiągnął jak do tej pory wynik ponad 1,5 miliona wyświetleń, a drugi, który pojawił się tydzień później, na chwilę obecną obejrzało już ponad 1,2 miliona osób (obie statystyki z chwili pisania artykułu) co daje nam dobre ponad 2,5 miliona wyświetleń łącznie. To naprawdę bardzo dobry wynik. Warto przypomnieć również o pełnometrażowym filmie: NIEPRZYGOTOWANI: THE MOVIE, który po kinowej premierze pod koniec września trafił także na kanał na YouTube. On także osiągnął niemały sukces. Na chwilę obecną pełnometrażowa produkcja liczy sobie ponad 2,7 miliona wyświetleń.
Dziś, dzień później niż zwykle, swoją premierę miał kolejny, trzeci już odcinek nowej serii cyklu:Wiele wskazuje na to, że z czasem będzie jedynie lepiej, a wyświetlenia będą sukcesywnie rosnąć. Twórcy przygotowali jeszcze kilka ciekawych wątków, zwrotów akcji, a może i większych projektów, które z pewnością przyciągną zarówno starych, jak i nowych widzów przed ekrany. Czekamy z niecierpliwością!


Śledzicie kanał Nieprzygotowanych? Co sądzicie o drugim sezonie? Koniecznie napiszcie nam co sądzicie w komentarzach pod artykułem.


Piotr Gołaś

Absolwent administracji, fan Królewskich, miłośnik uniwersum Tolkiena, Gwiezdnych Wojen, Marvela, muzyki z lat '80 oraz gier - szczególnie tych z klasycznego NES-a. W wolnym czasie lubi napisać tekst z dowolnej dziedziny szeroko rozumianej popkultury.