Oto najczęściej nielegalnie pobierane seriale 2018 roku

Oto najczęściej nielegalnie pobierane seriale 2018 roku

Od jakiegoś czasu mówi się o tym, że Netflix w Polsce powoli wypiera torrenty. Wydawać by się mogło, że pirackie wersje seriali odchodzą w zapomnienie. Niestety, wciąż znajdzie się grupa ludzi, która ryzykuje zawirusowaniem komputera, by cieszyć się darmową przyjemnością z oglądania. Oto lista seriali, które uzyskały w 2018 roku najwięcej nielegalnych pobrań.


Według badań serwisu TorrentFreak, w 2018 roku najchętniej nielegalnie pobierany był serial „The Walking Dead”, który w ubiegłym roku miał premierę dziewiątego sezonu. Co ciekawe, na liście zabrakło „Gry o tron”, która od 2011 roku zajmowała pierwsze miejsce niechlubnej listy. Prawdopodobnie wynika to z tego, że w 2018 roku nie powstały żadne nowe odcinki tego serialu.Na liście znalazł się tylko jeden nowy serial, „Titans”, który światową premierę miał w październiku ubiegłego roku, a na polskim Netflixie będziemy mogli oglądać go od 11 stycznia. Pozostałe punkty listy to dobrze znane produkcje, między innymi „The Flash”, „Teoria Wielkiego Podrywu” czy „Wikingowie” - wszystkie znajdowały się już na liście w poprzednich latach. Poza „Titans”, nowością na liście jest „Westworld”, które w 2018 roku miało premierę nowego sezonu.Pełna lista najchętniej nielegalnie pobieranych seriali prezentuje się w następujący sposób:
1. The Walking Dead
2. The Flash
3. Teoria wielkiego podrywu
4. Vikings
5. Titans
6. Arrow
7. Supernatural
8. Westworld
9. DC'sLegends of Tomorrow
10. Suits

Emilia Wełna

Zawodowo zajmuję się redakcję i korektą, a hobbystycznie pisaniem. Fascynuje mnie nauka, a najwięcej czasu zajmuje granie w GTA i oglądanie "Przyjaciół" na okrągło.