Nie żyje Apetor. Legenda YouTube zmarła w wyniku utonięcia

Nie żyje Apetor. Legenda YouTube zmarła w wyniku utonięcia

Tor Eckhoff, znany w internecie jako Apetor, nie żyje. Popularny norweski YouTuber zmarł w wyniku utonięcia, do którego doszło w sobotę 27 listopada. Miał 57 lat.


Apetor była autorem popularnej serii filmów, które wiele lat temu podbiły YouTube. Twórca znany był z tworzenia zabawnych materiałów, w których m.in. wskakiwał do przerębli czy wykonywał różne inne akrobacje na lodzie. Wszystko to było często poprzedzane piciem wódki. W serwisie YouTube subskrybowało go ponad milion osób.
Niestety w sobotę doszło do tragedii z udziałem YouTubera. Apetor miał przejść przez lód na Tamie Jakobsa i już nie wyjść na powierzchnię. W przerębli został znaleziony przez płetwonurków, którzy rozpoczęli działania ratunkowe oraz przetransportowali go do szpitala, gdzie zmarł.

 O śmierci Apetora pisze teraz wiele osób, wspominając przy tym jego publikacje, które swego czasu podbiły internet zdobywając wiele milionów wyświetleń. Wiele komentarzy fani dodają pod najnowszym filmem na kanale YouTubera. Ten został dodany tydzień temu i nosi tytuł "I am Not Dead, I am 57 Today".

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.