Nicolas Cage zagra Supermana!

Nicolas Cage zagra Supermana!

W latach dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku, w planach Tima Burtona, legendarnego reżysera filmów o Batmanie był także film o innym superbohaterze z uniwersum komiksów DC - Supermanie. I chociaż realizacja filmu finalnie nie doszła do skutku, to i tak zachowały się koncepcyjne materiały, jak miałby wyglądać główny bohater filmu i aktor, który miałby go zagrać. Aktorem tym miał być Nicolas Cage. Mamy rok 2018 i popularny aktor ponownie dostanie szansę wcielenia się w rolę Człowieka ze stali. Tym razem w serialu animowanym, gdzie użyczy swojego głosu.


Teen Titans Go to the Movies, bo tak nazywać ma się ta produkcja, to skierowana do najmłodszego widza historia postaci znanych z kart komiksów DC. Istnieje również serial o tym samym tytule dostępny na Cartoon Network. Dla Nicolasa może to być swojego rodzaju spełnienie marzeń - aktor nigdy nie ukrywał, że jest fanem Supermana, więc rozmowy dotyczące współpracy z pewnością nie trwały długo. Prócz Cage'a w filmie usłyszymy także głosy piosenkarki Halsey w roli Wonder Woman oraz rapera Lil Yachty'ego jako Zieloną Latarnię.Światowa premiera filmu zaplanowana jest na 27 lipca tego roku. Jak na razie nie wiadomo czy film trafi także na polski rynek. Prawdopodobnie produkcja ta znajdzie swoje grono odbiorców, także w nieco starszej widowni. W końcu wielu będzie chciało usłyszeć jak Nicolas Cage sprawdzi się w roli słynnego Supermana. Jedno jest pewne - internet już czeka!

Piotr Gołaś

Absolwent administracji, fan Królewskich, miłośnik uniwersum Tolkiena, Gwiezdnych Wojen, Marvela, muzyki z lat '80 oraz gier - szczególnie tych z klasycznego NES-a. W wolnym czasie lubi napisać tekst z dowolnej dziedziny szeroko rozumianej popkultury.