Netflix wyjaśnia nietypową wpadkę

Netflix wyjaśnia nietypową wpadkę

Netflix zaliczył właśnie nietypową wpadkę związaną z dostępnością polskiego filmu "Zimna wojna". Produkcja kilka dni temu zniknęła z platformy i użytkownicy byli nieco zdezorientowani. Pojawiło się oficjalne oświadczenie w tej sprawie.


Nie tak dawno informowaliśmy Was o listopadowych premierach Netflixa. W artykule zamieściliśmy zwiastun filmu "Zimna wojna" wraz z dopiskiem, że materiał można oglądać na platformie już od 1 listopada. Okazuje się, że stanie się to możliwe dopiero... za kilka miesięcy.

Netflix poinformował na Facebooku, że licencja na "Zimną wojnę" trafiła w ręce platformy... za wcześnie. Przyznacie, iż mamy do czynienia z dosyć nietypową sytuacją. Nie ma jednak tego złego, co by na dobre nie wyszło - film trafi na popularny serwis już 1 czerwca 2020 roku.W komentarzach pod powyższym postem możemy znaleźć w większości pełne zrozumienia wpisy. Znalazły się jednak głosy niezadowolenia od osób oczekujących na możliwość legalnego obejrzenia "Zimnej wojny". Nie pozostaje nic innego niż czekać do przyszłego roku - przez ten czas można nadrobić inne treści na Netflixie!

 

Co sądzicie o wpadce Netflixa? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.