Netflix wprowadza nowe plany abonamentowe w Polsce

Netflix wprowadza nowe plany abonamentowe w Polsce

Netflix podzielił się wczoraj świetną wiadomością dla obecnych jak i przyszłych posiadaczy konta w serwisie. W Polsce ruszają bowiem testy nowych planów abonamentowych.


Do tej pory w serwisie dostępne były jedynie trzy opcje abonamentu, natomiast w najbliższych dniach będzie ich aż pięć. Do planu podstawowego, standardowego oraz premium dodana zostanie możliwość wyboru planu mobile lub mobile+. Oba plany pozwolą na oglądanie materiałów z Netflixa na smartfonach i tabletach.Jak wyglądają ceny? Plan mobile będzie kosztował 24zł/mies. i da możliwość oglądania filmów na Netflixie na jednym urządzeniu mobilnym jednocześnie. Plan mobile+ będzie kosztował 38zł/mies. i umożliwi oglądanie materiałów w Full HD na dwóch urządzeniach jednocześnie, niezależnie od tego czy jest to telefon, tablet czy komputer.

Takie rozwiązanie zostanie wprowadzone w najbliższych dniach. Netflix sprawdzi tym samym, czy nowe opcje przyjmą się w naszym kraju. Jeśli tak będzie, plany pozostaną z nami na stałe. Warto przy tym zaznaczyć, że do tej pory we wszystkich państwach, w których opcja była testowana, zmiany zostały ostatecznie wprowadzone.

 

Skorzystalibyście z takiej opcji?


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.