Netflix jest zadowolony z Wiedźmina i planuje kolejne sezony

Netflix jest zadowolony z Wiedźmina i planuje kolejne sezony

Najgorętsza premiera 2019 roku dla wielu Polaków, czyli Wiedźmin od Netflixa, jest jeszcze przed nami, ale serwis już wyraża swoje zadowolenie na temat produkcji.


Zdjęcia do serialu Wiedźmin rozpoczęły się już w listopadzie tego roku. W tytułowej roli wystąpi znany z "Supermana" Henry Cavill. Według zapowiedzi 8-odcinkowy pierwszy sezon ma mieć premierę już w 2019 roku. Do tej pory nie mieliśmy więcej informacji o produkcji.

Teraz jednak nieoficjalnych doniesień dostarczył KC Walsh, czyli fan kina i gier komputerowych - redaktor naczelny serwisu Geeks Worldwide. Na swoim Twitterze zamieścił wpis, w którym pisze, że Netflix jest bardzo zadowolony z dotychczasowych prac nad „Wiedźminem” i zamierza dać „zielone światło” dla realizacji kolejnych sezonów, nawet jeszcze przed premierą pierwszego z nich.Walsh przyznał też, że w takim wypadku Cavill będzie musiał zrezygnować z roli w "Supermanie", gdyż kręcenie jednego sezonu Wiedźmina zajmuje od 6 do 8 miesięcy.

Informacje podane przez redaktora naczelnego Geeks Worldwide są nieoficjalne, co przyznaje sam zainteresowany, jednak w przeszłości słowa dziennikarza znajdowały swoje potwierdzenie w rzeczywistości. Można więc zawierzyć jego doniesieniom i mieć nadzieję na kolejne sezony Wiedźmina od Netflixa.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.