Powstanie kolejny polski serial oryginalny od Netflix

Powstanie kolejny polski serial oryginalny od Netflix

Netflix ogłosił prace nad drugim już polskim serialem oryginalnym. Sexify - bo tak się będzie nazywał - ma opowiadać o przyjaciółkach próbujących opracować innowacyjną aplikację erotyczną. Premiera pierwszego sezonu została zaplanowana na 2020 rok.


W 2018 roku mieliśmy do czynienia z premierą 1983, czyli pierwszego polskiego serialu oryginalnego od Netflixa. Produkcja opowiada o alternatywnej rzeczywistości, gdzie Polska nadal znajduje się w sidłach komunizmu. Świetny pomysł został nieco gorzej wykonany, co poskutkowało mieszanymi opiniami społeczności.

Netflix najwidoczniej chce dalej inwestować w nasz rynek. Przedstawiciele platformy zapowiedzieli właśnie serial Sexify, którego pierwszy sezon zadebiutuje jeszcze w tym roku.Oficjalny opis tytułu prezentuje się następująco:
Natalia, Paulina i Monika biorą udział w prestiżowym konkursie studenckim na najlepszy start-up. Ich nowatorski projekt - Sexify - ma być rewolucją w życiu erotycznym. W imię nauki i wygranej muszą teraz dogłębnie studiować tajniki świata seksu, przy okazji coraz lepiej poznając siebie same. Sexify to pełna humoru i prowokacji opowieść o życiu współczesnych młodych dziewczyn - dojrzewaniu, odkrywaniu kobiecej siły i seksualności.

Czy serial ma szanse powodzenia? Świetnie by było. Na sukces składają się jednak dziesiątki elementów, jak np. poziom humoru. Jeśli producentom uda się ugryźć temat od dobrej strony i odpowiednio wyważyć żarty, to kto wie... 

Reżyserią i scenariuszem Sexify zajmą się Piotr Domalewski oraz Kalina Alabrudzińska. Pierwszy sezon będzie składał się z ośmiu odcinków.

 

Co sądzicie o zapowiedzi nowego serialu? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.