Netflix zapowiada koniec serialu Orange is The New Black

Netflix zapowiada koniec serialu Orange is The New Black

W lipcu mieliśmy okazję po raz szósty powrócić do losów bohaterów serialu "Orange is The New Black". W 6. sezonie akcja przeniosła się do maksa, gdzie osadzone musiały znaleźć nowe sojusze i pokonać nowych wrogów. Netflix oficjalnie zadecydował jednak, że nadchodzący siódmy sezon będzie ostatnim, a informację przekazały fanom serii same aktorki za pośrednictwem wzruszającego nagrania. 


Serial "Orange Is the New Black" swoją premierę na platformie Netflix miał w 2013 roku jako jedna z pierwszych oryginalnych serii serwisu. Od początku OITNB cieszyło się ogromną popularnością i uznaniem fanów z całego świata. Seria opowiadająca o losach osadzonych w amerykańskim więzieniu była sześciokrotnie nominowany do Złotego Globu i otrzymała aż 4 statuetki Emmy.

Dobrze jednak wiemy, że wszystko co dobre kiedyś musi się skończyć, tak samo jak w przypadku serialu. Nadchodzący sezon ma być ostatnią możliwością zobaczenia swoich ulubionych bohaterek. O tym fakcie poinformowały nas właśnie one w naprawdę wzruszający sposób.


avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.