Netflix stworzy kolejny polski serial!

Netflix stworzy kolejny polski serial!

Dotychczas mogliśmy zobaczyć jedną polską produkcję na Netflixie- "1983" z Maciejem Musiałem i Robertem Więckiewiczem w rolach głównych. Dziś dowiedzieliśmy się, że w 2020 roku będziemy mogli obejrzeć drugą polską produkcję na Netflixie. Nowy serial będzie adaptacją powieści Harlana Cobena. 


Serial będzie nosił tytuł "W głębi lasu", a jego akcja dziać się będzie w Polsce w dwóch wymiarach czasowych - w 1994 i 2019 roku. Opowieść przedstawia losy prokuratora, który od lat rozpamiętuje zaginięcie swojej siostry w niewyjaśnionych okolicznościach. Przełom w sprawie ma doprowadzić do wyjaśnienia tajemnicy, jednak zanim do tego dojdzie, na jaw wyjdzie mnóstwo od lat skrywanych, rodzinnych sekretów.Serial będzie miał 6 odcinków. Jego reżyserem jest Leszek Dawid (znany z "Jesteś Bogiem"), a jednym z producentów wykonawczych sam Harlan Coben. "W głębi lasu" to już trzecia współpraca bestsellerowego autora z Netflixem. W 2018 roku obie strony podpisały długoterminową umowę, w której Netflix zobowiązał się do zekranizowania aż 14 jego książek - zarówno istniejących, jak i tych nadchodzących.

Emilia Wełna

Zawodowo zajmuję się redakcję i korektą, a hobbystycznie pisaniem. Fascynuje mnie nauka, a najwięcej czasu zajmuje granie w GTA i oglądanie "Przyjaciół" na okrągło.