Netflix z oficjalną zapowiedzią czwartego sezonu

Netflix z oficjalną zapowiedzią czwartego sezonu "Domu z papieru"

"Dom z papieru" to jeden z najpopularniejszych i najgłośniejszych seriali Netflixa. Produkcja doczekała się już 3 sezonów, lecz na tym nie koniec. W sieci udostępniona została właśnie oficjalna zapowiedź 4 części hiszpańskiego tworu.


Zanim przejdziemy do omówienia najnowszego zwiastuna, to warto przypomnieć, że... w drodze jest już piąty sezon "Domu z papieru". Wiemy to już od kilku miesięcy, kiedy to w internecie pojawiła się informacja o zamówieniu kontynuacji produkcji przez Netflixa. Strach pomyśleć, iż początkowo zakładano zakończenie serialu po dwóch częściach.

Na kanale streamingowego giganta pojawiła się właśnie "zapowiedź premiery", czyli nic innego jak ujawnienie oficjalnej daty premiery 4 sezonu "Domu z papieru". Do tej pory po sieci krążyły przeróżne plotki - najczęściej dało usłyszeć się wersję, że serial zadebiutuje 18 stycznia przyszłego roku. Nic bardziej mylnego.

"Już niedługo zapanuje chaos." - takim hasłem rozpoczyna się poniższy materiał. Po artystycznym wprowadzeniu wszystkim znanych bohaterów pojawia się oficjalna data debiutu. Proszę państwa, 4 sezon "Domu z papieru" pojawi się na Netflixie 3 kwietnia 2020 roku.Jeśli nie widzieliście jeszcze trzech poprzednich sezonów produkcji, to macie czas by je nadrobić. Fani serialu z pewnością obejrzą go do kwietnia jeszcze raz.

 

Czekacie na czwarty sezon "Domu z papieru"? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.