Nester i CDX wystartowali z 48h streamem z nagrodami!

Nester i CDX wystartowali z 48h streamem z nagrodami!

Współprace pomiędzy twórcami internetowymi zawsze wywołują poruszenie wśród członków ich społeczności. Nie inaczej jest w przypadku ogłoszonej transmisji na żywo, podczas której ujrzymy ponad 40 znanych YouTuberów!


Za przedsięwzięci odpowiedzialni są tacy twórcy jak Nester oraz CDX - o wydarzeniu poinformowali oni na Facebooka. Na co możemy liczyć podczas zbliżającego się streama?

Przede wszystkim potrwa on co najmniej 48 godzin, a jego czas będzie można wydłużać poprzez wpłacanie datków. Wrażenie robi też nie tylko długość transmisji, ale też liczba zaproszonych gości. Nie wiadomo kim dokładnie będą, lecz ich łączny wynik subskrypcyjny to nawet kilkanaście milionów.Stream posiada także licznych sponsorów oraz aktywności. Do rozdania będzie około 30 tysięcy złotych - co godzinę planowane są specjalne  giveaway'e. W tym momencie mamy bardzo dobrą informację dla wszystkich osób, które chciałyby wybrać się na MeetUp 2019 Kraków, a nie mają jeszcze biletu lub nie chce się im stać w długiej kolejce - podczas streama losowane będą wejściówki na to wydarzenie.

Całości będą przewodniczyć wspomnieni Nester oraz CDX. Transmisja wystartowała o godzinie 12:00 na kanale YouTube pierwszego z twórców.


Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.