Nervarien po pierwszych streamach w swoim własnym studiu!

Nervarien po pierwszych streamach w swoim własnym studiu!

Ponad pięć lat minęło od momentu opublikowania przez Damiana pierwszego materiału z gry League of Legends. Od tamtego momentu twórca niesamowicie się rozwinął - właśnie otworzył profesjonalne studio nagraniowe. 


Nervarien jest dowodem na to, że wiara w swoją pasję i oddanie się jej może być idealnym przepisem na udane życie i osiąganie wyznaczonych sobie celów. Po ponad pięciu latach od debiutu na platformie YouTube twórca przy pomocy Fantasy Expo wkracza na nowy etap swojej działalności - otworzone zostało bowiem właśnie "Studio Nervariena".Jak możecie przeczytać w powyższym poście, w tytułowym miejscu prowadzone mają być w pełni profesjonalne transmisje na żywo. Co więcej, pierwsze już się tam odbyły - premierowy stream miał miejsce już dwa tygodnie, natomiast w miniony weekend mogliśmy śledzić polską transmisję Rift Rivals.Trzeba przyznać, że studio wygląda naprawdę świetnie i nie pozostaje nic innego jak tylko pogratulować Damianowi oraz całej ekipie pracującej przy projekcie tak udanego przedsięwzięcia oraz życzyć dalszych sukcesów!

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.