Znany niegdyś YouTuber ze szczerym filmem o swoim upadku

Znany niegdyś YouTuber ze szczerym filmem o swoim upadku

Negatyw swego czasu był jednym z najbardziej znanych YouTuberów na polskiej scenie. Od kilku lat było jednak o nim bardzo cicho. Raz na jakiś czas można było obejrzeć jego transmisje na żywo, na które powracali wierni widzowie. Teraz twórca postanowił szczerze powiedzieć o tym, jak przez ten czas wyglądało jego życie.


O sobie mówi jako o osobie, którą można albo lubić, albo nienawidzić. Trudno się z tym nie zgodzić, gdyż przez lata twórczości z jednej strony zebrał masę osób zainteresowanych jego produkcjami, ale wzbudził także zainteresowanie licznych hejterów. Wczoraj na swoim nowo założonym kanale opublikował materiał, w którym tłumaczy swoją historię.

Twórca na wstępie powiedział, że chce wrócić na platformę. Zaznaczył jednak, że chce to zrobić z czystym sumieniem i właśnie temu ma służyć ten film. Negatyw zaczął od tłumaczenia powstania jego jako YouTubera. Pierwszym etapem był konflikt ze znaną postacią gry Metin2 - Fubu, dalej przyjaźń z Isamu i wielka afera MineCash (keyloggera w paczce modów Minecraft), o której Negatyw powiedział nieco więcej. Po aferze YouTuber uciekł z świata internetu, by w 2013 roku wrócić. Właśnie wtedy ponownie się wybił. W krótkim czasie osiągnął ponad 100 tysięcy subskrybentów oraz poznał Martynę - Carambolę, z którą spędził 5 lat życia, ale jak mówi, już z nią nie jest. YouTuber powiedział, że zarobił setki tysięcy złotych, które rozeszły się w powietrzu. Teraz jest już bankrutem. Problem miał nie tylko z pieniędzmi, do których doprowadził hazard, ale także z alkoholizmem. Wszystko to stało się powodem jego późniejszego upadku i utraty bliskich. Najważniejszym przesłaniem filmu jest fakt, że Negatyw ma zamiar wszystko zmienić, zaczynając od własnego podejścia do życia. Czy to mu się uda? Tego na pewno mu życzymy, bo najważniejsze to prędzej czy później zdać sobie sprawę z tego co się zrobiło i wrócić na właściwe tory.

Koniecznie zobaczcie cały materiał Negatywa, aby w pełni zrozumieć jego historię:


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.