Znani Polacy użyczą swojego głosu w nowym Need For Speed!

Znani Polacy użyczą swojego głosu w nowym Need For Speed!

Nowa gra wyścigowa wprost od Electronic Arts to kolejny przykład produkcji, w której będziemy mogli usłyszeć głosy znanych polskich osób. Tak jak w przypadku Battlefield 1 postanowiono na internetowych twórców, to teraz przyszła pora na sportowców. 


Chyba wszyscy pamiętają moment, w którym ogłoszono, że w trybie wieloosobowym gry Battlefield 1 usłyszymy głos trzech popularnych YouTuberów. O tym fakcie informowaliśmy między innymi tutaj. Tym razem jednak Electronic Arts postawił nie na internetowych twórców, lecz sportowców, muzyków oraz aktorów. To między innymi ich firma wybrała do dubbingu nowego Need For Speed.O kogo dokładnie chodzi? Między innymi o polską mistrzynię UFC w wadze słomkowej, Joannę Jędrzejczyk. Za pośrednictwem portali społecznościowych poinformowała, że EA wybrało ją do kobiecej roli - wcieli się ona w rolę postaci La Catrina.Tym samym dowiedzieliśmy się kogo jeszcze głos został wybrany do nowego NFS. Mowa tutaj o Piotrze Stramowskim (aktor) oraz Adamie Ostrowskim znanym jako O.S.T.R (raper). Premiera samej produkcji już 10 listopada.

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.