"Natural poszukiwany" - post Graczola o braku kontaktu z YouTuberem

Dziś (05.06) późnym wieczorem na fanpage'u Graczola, opublikowany został post, w którym twórca informuje o zaginięciu jego bliskiego znajomego i YouTubera - Naturala. O co chodzi?


Informacji na ten moment nie ma za wiele i możemy wyciągnąć je jedynie z tego jednego postu Graczola. Jeśli cała sprawa jest prawdziwa, warto podać tę wiadomość dalej.

Wiele osób uważa, że Konrad na bieżąco wrzuca posty na swój fanpage. Nic bardziej mylnego - dostęp do jego fanpage ma ekipa Pompa Teamu, która wzajemnie udostępnia swoje materiały. Od jakiegoś czasu na stronie nie ma aktywności od samego Konrada.Powyższy post został opublikowany przez wielu użytkowników na największych grupach YouTuberów w Polsce i jest udostępniany przez setki osób. Gdy tylko coś w tej sprawie się zmieni, od razu zaktualizujemy ten wpis.

Aktualizacja 23:48 - w komentarzu pod postem Graczola pojawił się screen snapa, na którym widoczny jest Natural. Właścicielka konta Snapchat potwierdza autentyczność tego zdjęcia. Jej kolega pisze natomiast w komentarzu, że Konrad "żyje".Warto być na bieżąco z tą sprawą, ponieważ ostatecznie nie została ona wyjaśniona. Zachęcamy was do śledzenia mediów społecznościowych Graczola oraz Naturala, w celu potwierdzenia wyżej przedstawionych informacji.

Aktualizacja 01:10 - najnowsze informacje podał sam Graczol w komentarzu pod naszym postem. Oto one:Aktualizacja 15:12 - Graczol na swoim fanpage poinformował, że Natural został znaleziony.


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.