Natural opowiada o swojej operacji

Natural opowiada o swojej operacji

Większość z Was na pewno dobrze zna kanał „BlackNatural”, który prowadzi Konrad. Jest on jednym z bardzo nielicznego grona czarnoskórych twórców na polskim YouTube oraz należy do grupy PompaTeam. Jego widzowie często pytali o lekkie deformacje twarzy, które posiada, ale ten temat nie był dotychczas wyjaśniany. Tym razem jednak Natural postanowił opowiedzieć całą historię i zdradzić szczegóły ciężkiej operacji, którą przeszedł.


Na samym początku możemy dowiedzieć się z jakiego powodu Konrad w ogóle zechciał nagrać tego typu materiał. Otóż, jak sam przyznał, nikt poza jego rodziną nie wiedział wcześniej o jego rzadkiej przypadłości, z którą musiał zmagać się od urodzenia. W końcu przyszedł czas, kiedy tuszowanie całej sprawy zaczęło być dla Niego zbyt męczące, przez co nie mógł być przed kamerą prawdziwym sobą. Żeby to zmienić musiał zwyczajnie wyrzucić z siebie wszystko, co leżało mu na sercu, a zrobił to przed swoimi widzami, ponieważ są dla niego naprawdę bliscy. Posłuchajcie sami, jaką wzruszającą i zarazem pouczającą historię ze swojego życia opowiedział nam Natural.
W całej produkcji nie chodzi oczywiście tylko o zdjęcia, czy o sam fakt wzbudzenia u nas poczucia litości. Natural pozwolił nam wyciągnąć z tego wszystkiego bardzo ważną lekcję. Pomimo trudności, jakie stawia na naszej drodze życie, pomimo bólu i strachu, powinniśmy zawsze walczyć i nigdy nie tracić wiary w siebie. On sam stanowi doskonały tego przykład. Przez tyle czasu miał siłę, by ukrywać fakt ciężkiej operacji i cierpienia, którego doznał, a jednocześnie być dla nas źródłem rozrywki i uśmiechu w serwisie YouTube. Jest osobą czarnoskórą, ale nie boi się nienawiści rasowej, czy wszechobecnego hejtu, tylko robi to, co lubi i śmiało pokazuje swoją twarz. W momencie, kiedy uznał, że się zmienił i nie może poradzić sobie samodzielnie z balastem, który nosi na swoich barkach, po prostu opowiedział o wszystkim swoim widzom, by Ci nie czuli się przez niego oszukiwani i nie przestali o nim dobrze myśleć. Dodatkowo twórca obiecał, że teraz, kiedy jest mu lżej, z powrotem będzie sobą, więc możemy być tylko szczęśliwi, że powraca prawdziwy Natural.


Gratulujemy Konradowi wielkiej odwagi i mamy nadzieję, że jego przekaz trafi do jak największej liczby osób, by każdy zaczął wierzyć w swoje możliwości i przestał na okrągło zastanawiać się, co pomyślą o nim inni ludzie.


Ze względu na powagę tematu prosimy także o nie komentowanie tego wpisu w sposób agresywny oraz o nie sianie zbędnej nienawiści, ponieważ jest to ważny i bardzo osobisty materiał Naturala. Twórcy należy się wielki szacunek, m.in. za odwagę, którą się wykazał.


Joanna Kowalska


Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl