Nasza Klasa oficjalnie kończy działalność!

Nasza Klasa oficjalnie kończy działalność!

To już koniec Naszej Klasy. Administrator portalu, Ringier Axel Springer Polska, poinformował o jego oficjalnym zamknięciu. Kultowy serwis "umrze" za dwa miesiące.


Nasza Klasa to dla wielu osób niewątpliwie pierwszy portal społecznościowy, z którego korzystali. Zadebiutował na polskim rynku w 2006 roku i swoje lata świetności ma już dawno za sobą. Nic więc dziwnego, że w końcu zdecydowano się na jego likwidację.

Ringier Axel Springer Polska (RASP) - obecny właściciel platformy - ogłosił, że zamknięcie Naszej Klasy nastąpi dokładnie 27 lipca 2021 roku. Do tej pory bez problemu będzie można z niej korzystać w celu m.in. pobrania wszystkich starych zdjęć czy wykonania zrzutów ekranu.

Źródło: wł.


Co ciekawe, w część gier z Naszej Klasy wciąż będzie można grać za pośrednictwem serwisu GAMEPLANET wraz z zachowaniem dotychczasowego postępu. Mowa tu o takich produkcjach jak „Na Ryby”, „Wiejskie Życie”, „Goodgame Empire” oraz „Goodgame Big Farm”.

Jeśli jednak w przeszłości za realne pieniądze kupiliście dostęp do usług Goście, Goście Plus, Super Zdjęcie lub Eurogąbki i nie wykorzystaliście w pełni środków, to możecie złożyć wniosek o zwrot gotówki.

Cóż, nie pozostaje nic innego jak wejść ostatni raz na Naszą Klasę i pożegnać się z serwisem. Sam regularnie odwiedzałem go raz na kilka lat, by przypomnieć sobie jak to wszystko kiedyś wyglądało. Wiele osób zapewne teraz także powróci choć na chwilę do starych zdjęć czy wiadomości.

 

Korzystaliście kiedyś z Naszej Klasy? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.