Naruciak z filmem na 2 miliony subskrypcji!

Naruciak z filmem na 2 miliony subskrypcji!

Naruciak jako siódmy YouTuber w Polsce przekroczył próg 2 miliona subskrypcji. W przedziale od 2 do 3 milionów stałych widzów jest zaskakująco niewielu YouTuberów, jednak jak widać powoli zaczyna robić się tam gęsto.


W specjalnym filmie z okazji 2 milionów subskrypcji nie uświadczymy mega fajerwerków czy niesamowitych efektów specjalnych, ale szczera 20-minutowa wypowiedź o swojej twórczości także jest atrakcyjna, prawda?

Tak więc Naruciak wspomina początki swojej YouTube'owej kariery i dzieli się przemyśleniami po 5 latach prowadzenia kanału. Szczególnie dziękuje on Karolkowi, któremu jak sam twierdzi, zawdzięcza najwięcej, gdyż ten kiedyś go dostrzegł i bardzo mu pomógł. Oczywiście zostają wymienieni przez niego inni YouTuberzy wraz z kilkoma zdaniami na temat jego relacji z nimi.Znalazło się także miejsce na komentarz i częściowe wyjaśnienie sytuacji z telewizją TVN, która wymusiła na nim usunięcie około 50 materiałów. Zrobił on to jednak z klasą i bez szukania kontrowersji, co należy docenić, gdyż ten spór kosztował go wiele nerwów.

Gratulujemy Naruciakowi przekroczenia 2 milionów subskrypcji i życzymy przynajmniej podwojenia tego wspaniałego wyniku. Czekamy z niecierpliwością, aż na liczniku kolejnych YouTuberów w miejscu miliona wskoczy magiczna dwójka.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.