Naruciak pisze o swoim wypadku i zapowiada przerwę

Naruciak pisze o swoim wypadku i zapowiada przerwę

Naruciak poinformował, że w przeciągu najbliższych tygodni znika z przestrzeni publicznej. Twórca miał bowiem wypadek na rowerze, wskutek którego stłukł głowę w trzech miejscach i niemalże stracił słuch w prawym uchu.


Widzowie Adama z pewnością zauważyli ostatnio brak aktywności z jego strony. Powody takiego stanu rzeczy twórca postanowił wyjaśnić za pośrednictwem posta na Facebooku.

Okazuje się, że w drodze powrotnej z treningu spadł z roweru i stłukł głowę w trzech miejscach. Nie pamięta jednak, co dokładnie było przyczyną upadku. Jak sam twierdzi - bardzo żałuje, iż nie miał kasku, bo wtedy obrażenia byłyby znacznie mniejsze.Co więcej, uszkodzenie kości skroniowej spowodowało problemy ze słuchem w prawym uchu, które mogą być trwałe. To wszystko złożyło się na brak nowych treści na kanale Naruciaka. Przerwa potrwa jeszcze co najmniej dwa tygodnie.

 

W imieniu całej redakcji życzymy Adamowi szybkiego powrotu do zdrowia!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.