Naruciak na kursie językowym w Nowym Jorku!

Naruciak na kursie językowym w Nowym Jorku!

Jakiś czas temu Naruciak pochwalił się swoim widzom wyjazdem do Stanów Zjednoczonych! Jak już zdążyliśmy się dowiedzieć z jego Snapchata (naruciakgaming), Adam wybrał się do Nowego Jorku! Nie pojechał jednak tam tylko odpoczywać.


Adam udał się do Stanów z firmą EF Polska, która zajmuje się kursami językowymi polegającymi na zorganizowaniu wyjazdu i poznawaniu przez uczniów danego języka w konkretnym państwie. Twórca mieszka w akademiku, ma normalny plan lekcji i codziennie chodzi do szkoły, w której ćwiczy swoją znajomość języka angielskiego. YouTuber udał się również na Broadway, aby obejrzeć kultowy musical "Wicked". Na własne oczy zobaczył także Statuę Wolności.


Statua wolności? Raczej "statuetka" 🙈


Post udostępniony przez Naruciok (@naruciak)
Times Square? Fajne, byłem. Polecam snapa: naruciakgaming 👻


Post udostępniony przez Naruciok (@naruciak)
Ostatni dzień w najlepszej szkole.. #efpolska, #educationfirst, #efmoment #efnewyork


Post udostępniony przez Naruciok (@naruciak)

Naruciak to nie pierwszy YouTuber, który wraz ze szkołą "Education First" wybrał się w podróż połączoną z kursem językowym. Przed Adamem z ich usług korzystali również Dezy i Tofiki. Czułek wybrał się do Japonii, a Wiktoria poleciała na Maltę. Relacje z ich wyjazdów znajdziecie oczywiście na naszej stronie oraz na ich kanałach.Film na temat szkoły Education First nagrała również Ola z kanału Lastdream. Po więcej informacji odsyłamy Was do jej materiału.

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.