Czołowy napastnik reprezentacji wspiera stream ekipy Fantasy!

Czołowy napastnik reprezentacji wspiera stream ekipy Fantasy!

Od piątku na kanale FantasyPomaga na Twitchu trwa 72-godzinny stream charytatywny. Ekipa streamerów zbiera pieniądze dla chorego Huberta, który cierpi na zanik mięśni. Do zakończenia akcji pozostało już mniej niż 21 godziny, a na ten moment zebrane zostało 70% celu - 85 tysięcy złotych. Ekipa Fantasy jest ciągle wspierana nie tylko przez dotacje, ale również poprzez udostępnianie informacji o zbiórce - między innymi przez bardzo znane postacie.


W okresie świąt Bożego Narodzenia, na YouTube wzrasta ilość akcji charytatywnych i filmów zachęcających do pomagania biedniejszym, czy chorym. Jedną z głośniejszych akcji jest coroczny stream Ekipy Fantasy. Streamerzy zbierają podczas niego dotacje, które są przekazywane na ustalony cel charytatywny. W tym roku jest to już czwarta edycja akcji, a jej wyjątkowość polega na tym, że wszyscy prowadzący zbierają się w jednym miejscu.Na streamie zobaczymy różne gry, ale jak łatwo się domyślić, głównie jest to FIFA. Przez cały czas trwania streama, prowadzący zmieniają się według napisanej rozpiski, którą znajdziemy w opisie zbiórki. Aby pomóc Ekipie w osiągnięciu celu, możecie wpłacić dotację przelewem pod tym adresem lub wysyłając SMS o treści "72H" na numer 72365 (koszt 2,46 zł).

Film z informacjami o streamie obejrzycie poniżej:


Wczoraj na Tweeterze pojawił się post, w którym autor - Jacek Staszczak prosi o wsparcie akcji i udostępnienie posta. Prośbę zrealizowała osoba, której  główna tematyka streamu - FIFA -  jest bardzo bliska. Tą osobą jest grający w Polskiej reprezentacji na pozycji napastnika - Kamil Grosicki. Udostępnił on informację o zbiórce na swoim profilu na Tweeterze, który obserwuje ponad 160 tysięcy użytkowników.Pomaganie innym ludziom jest bardzo ważne. Internet kolejny raz pokazuje siłę oraz moc, jaką ma wspólne działanie w dążeniu do celu. Suma, którą zebrała Ekipa Fantasy, już jest imponująca, a warto przypomnieć, że akcja trwa jeszcze aż do godziny 10:00 w poniedziałek. Mamy nadzieję, że grupie streamerów znów uda się pobić rekord i zbiorą całą potrzebną sumę. Zachęcamy do pomagania!

 

KLIKNIJ TUTAJ ABY PRZEJŚĆ DO TRANSMISJI!


Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl