Największy kanał w Rosji kradnie miniaturki od MrBeasta

Największy kanał w Rosji kradnie miniaturki od MrBeasta

MrBeast to obecnie jeden z najpopularniejszych twórców internetowych na świecie. Fakt, ze wielu próbuje naśladować jego poczynania, raczej nie powinien dziwić. Jednak tym razem YouTuber zauważył dość specyficzny problem. Otóż największy kanał w Rosji wielokrotnie dopuścił się kradzieży miniaturek używanych przez MrBeasta.


Jimmy Donaldson od kilku lat wpuszcza do sieci materiały, które zaskakują rozmachem i niezwykłą pomysłowością. Coraz bardziej absurdalne sytuacje i projekty, których podejmuje się MrBeast, wywołują podziw nie tylko wśród widzów, ale także w mediach. Twórca jest znany m.in. z otwarcia własnej restauracji, która płaci klientom za zjedzenie w niej, czy rozdania jednemu z fanów 40 samochodów.

Gdy w sieci coś staje się bardzo popularne, zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie chciał powtórzyć ten sukces. MrBeast właśnie udostępnił informację, że topowy rosyjski twórca z kanału „A4” od jakiegoś czasu kopiuje jego własne miniaturki. Z małą pomocą Photoshopa Rosjanom udaje się umieszczać tam swoje wizerunki — oczywiście MrBeast nie może z tym zbyt wiele zrobić, bo obrazy różnią się kilkoma szczegółami.

Mimo wszystko fani Jimmyego zaczęli masowo komentować filmy kanału „A4”, mając nadzieję na odpowiedź twórcy.


Dawid Ignasiak

Student dziennikarstwa na UMK w Toruniu. Pasjonat nowoczesnych mediów, psychologii oraz sztuki iluzji.