Najpopularniejszy polski klip ma już 100 milionów wyświetleń!

Najpopularniejszy polski klip ma już 100 milionów wyświetleń!

Choć trudno nam się do tego przyznać, to wśród nas ciężko będzie spotkać osobę, która choć raz nie słuchała najpopularniejszego kawałka disco polo w Polsce. Mowa o piosence "Ona tańczy dla mnie" zespołu Weekend, która przebiła liczbę 100 milionów wyświetleń! Jest to jedyny taki polski klip z tak dużą liczbą odsłon.


Pomimo upływu czterech lat, liczba odsłuchań tego utworu cały czas rośnie. Oprócz ogromnej liczby wyświetleń, teledysk posiada też sporą ilość łapek w górę-ponad 180 tysięcy oraz około 40 tysięcy łapek w dół. Za tak wysokie statystyki zespół Weekend podziękował swoim fanom za pośrednictwem swojego fanpage'a:

Przekroczenie progu 100 milionów wyświetleń to nie jedyne osiągnięcie piosenki oraz zespołu. W 2017 roku do hitu "Ona tańczy dla mnie" będziemy mogli zatańczyć podczas gry w Just Dance! Firmie Ubisoft zaimponował polski kawałek, który przebił niektóre hity Justina Biebera oraz innych światowych gwiazd. Co prawda piosenka będzie dostępna tylko w  wersji Just Dance Unlimited, droższej, ale oferującej streamingowy dostęp do piosenek z poprzednich wydań. Nie wszystkich internautów ucieszył fakt, że piosenka pojawi się w grze, ponieważ nie chcą oni być utożsamiani z muzyką disco polo, która jednak cieszy się popularnością na światowych muzycznych salonach.


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.