Oto najpopularniejszy film na YouTube, który nie jest teledyskiem

Oto najpopularniejszy film na YouTube, który nie jest teledyskiem

Gdy spojrzymy na listę stu najpopularniejszych filmów na platformie YouTube, to szybko przekonamy się, że większość z nich to teledyski. Równie prędko zorientujemy się jednak, że klip "niemuzyczny" grzeje miejsce już w pierwszej dziesiątce zestawienia. 


Siódmym najpopularniejszym filmem, a pierwszym niebędącym teledyskiem, jest siedemnasty epizod popularnego, rosyjskiego serialu animowanego Masha and the Bear.

Najpopularniejszym "niemuzycznym" filmikiem na YouTube okazuje się jeden z epizodów "Masha and the Bear"


Masza i Niedźwiedź, bo tak brzmi polska nazwa animacji, to bajka emitowana w Rosji od 2009 roku traktująca o tytułowej dziewczynce i niedźwiedziu, którzy to razem przeżywają ciekawe przygody. Sama idea serialu pochodzi od ludowej rosyjskiej bajki, w której Masza gubi się w lesie, poznaje misia i zamieszkuje w jego domku.

"Masha and the Bear" emitowany jest w Polsce od 1 września 2014 roku


Odcinek siedemnasty zatytułowany Recipe for Disaster może poszczycić się na YouTube ponad 2,7 miliardami wyświetleń - tym samym plasuje się na siódmym miejscu w ogólnym zestawieniu najpopularniejszych filmów na platformie Google. Pod materiałem zostawiono około 2,9 miliona pozytywnych ocen oraz około 1,6 miliona negatywnych. Poniżej możecie zobaczyć najpopularniejszy niemuzyczny film na YouTube:Tak wysoka pozycja tego typu filmu jest bardzo zaskakująca. Jak widać, YouTube chyba nigdy nie przestanie zaskakiwać... a raczej ludzie, którzy go tworzą i oglądają.

 

 

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.