Najpopularniejsze wideo na YouTube dostanie film animowany!

Najpopularniejsze wideo na YouTube dostanie film animowany!

Postacie ze słynnej piosenki Baby Shark doczekają się swojego własnego filmu animowanego. Premiera będzie miała miejsce na stacji Nickelodeon.


Zapewne każdy kojarzy słynne "Baby shark, doo, doo, doo, doo, doo" od studia Pinkfong. Ta piosenka dla dzieci stała się światowym hitem i chociaż ma 5 lat to zdaje się nie tracić na popularności. Dlatego też w grudniu zeszłego roku zadebiutował serial animowany Baby Shark's Big Show!, który dzieci również pokochały. Jest on odcinkową historią bohaterów z najpopularniejszego na YouTube filmiku, jego produkcją zajęła się stacja Nickelodeon.

Seria ta była na tyle strzałem w dziesiątkę, że twórcy nie tylko zapowiedzieli jej drugi sezon, ale również oficjalnie ogłosili pełnometrażowy film animowany. Za produkcję odpowiedzialny będzie Ramsey Naito, szef Nickelodeon Animation Studio. W jednym z wywiadów powiedział:
"Baby Shark to idealny przykład sukcesu, który można osiągnąć przenosząc ulubione produkcje najmłodszych widzów z innych platform na Nickelodeon. Zamierzamy poszerzyć to uniwersum o nowe postacie i nowe wątki fabularne. Przygotowujemy nowy content w różnych formatach."

Data premiery filmu nie jest jeszcze znana, ale prawdopodobnie odbędzie się ona wyłącznie na stacji Nickelodeon - bez wersji kinowej.


Ela Sikora

Studentka dziennikarstwa na UMK. Interesuje się japońską kulturą, fantastyką oraz superbohaterami.