Najpopularniejsze artykuły miesiąca - sierpień 2016

Najpopularniejsze artykuły miesiąca - sierpień 2016

Czym żyła społeczność YouTube w sierpniu? Co się wydarzyło i co budziło największe zainteresowanie? Zapraszamy na podsumowanie miesiąca, w którym przedstawimy Wam najchętniej czytane artykuły na naszym portalu. W komentarzach nie zapomnijcie napisać co dla Was było najważniejszym wydarzeniem sierpnia.


10


Zestawienie otwiera relacja z wrocławskiej edycji MeetUp 2016, który miał miejsce w zeszły weekend. W artykule zobaczycie relacje video, relację zdjęciową oraz pisemną relację z podsumowaniem wszystkich wydarzeń z Hali Stulecia.


meetup 2016 podsumowanie


9


Kolejnym bardzo chętnie czytanym przez Was artykułem był wpis o kultowej Tibi, gdzie omawiany był temat tajemnicy legendarnego teleportu. Jeśli kiedykolwiek graliście w tą grę i ciągle Was w jakimś stopniu ciekawi, zapraszamy:8


Ceną sławy jest bardzo nikłe życie prywatne. W sierpniu największy YouTuber na świecie - PewDiePie - postanowił nagrać film i porozmawiać o problemie nachodzenia jego domu przez fanów. Temat szerokim echem odbił się również w Polsce, gdzie czołowi twórcy podobnie skomentowali ten problem.


pewdiepie_nachodzony


7


W połowie sierpnia kanał Blowka został przejęty przez jego mamę. Opinie fanów jakie można było przeczytać o tym pomyśle były bardzo podzielone. Koniec końców wszystko okazało się eksperymentem, a Karol wszystkie zarobione pieniądze z materiałów nagranych przez jego mamę zostały przeznaczone na cele charytatywne. O tej ciekawej akcji przeczytacie klikając w obrazki poniżej:


mama blowa


blowek_charytatywniePierwszą połowę naszego podsumowania zamyka eksperyment Yacha, który postanowił sprawdzić jak bardzo clickbaitowe tytuły mają wpływ na ilość wyświetleń pod filmami. W tytule swojego materiału oskarża Gargamela o złodziejstwo. Chwila, którego Gargamela? Koniecznie zobaczcie:5


Ostatnio głośno było o aferze z kanałem Hi_5! Robert Buczyński w swojej serii od ponad roku oszukiwał swoich widzów zawierając fałszywe transakcje. Tak o to rzekomo kupił dom, jacht, kilka aut czy konia. YouTuber po kilkunastu godzinach dementowania plotek, nagrał film w którym przyznał się do krętactwa i oszustwa. W artykule przeczytacie również specjalne oświadczenie, które Robert wydał na naszą prośbę.


14151845_1242598319105121_739559731_o


4


Ostatnie dni sierpnia były bardzo intensywne dla Izaka. Piotr podjął wyzwanie wbicia najwyżej możliwej rangi w grze Counter Strike: Global Ofensive w zaledwie 10 dni! Podsumowanie tej akcji przeczytacie w specjalnie przygotowanym podsumowaniu:


izak_silver_global


3


Jednym z trzech najchętniej czytanych tematów na naszym portalu w sierpniu była wiadomość o wydaniu książki przez Littlemooonster96 oraz gadżetach szkolnych w jej sklepie. Przygotowane ceny dla największych fanów nie wyglądają zbyt kolorowo. 18 złotych za długopis, 18 złotych za zeszyt, no i do tego biografia Justina Biebera? Więcej przeczytacie poniżej:


14087192_1240356489329304_28974529_o


2


W sierpniu Wiktoria z kanału Tofiki postanowiła oddać swoje 30 cm długo zapuszczanych włosów fundacji Rak'n'roll, która te przeznaczy na stworzenie peruki dla osób chorych. Ten szlachetny gest nie pozostał obojętny społeczności, która zalała kanały Wiktorii gratulacjami.


14030643_1753568271548287_1849771704_n


1


W sierpniu szczęśliwym Ojcem został Dakann. Nie będziemy się zbytnio rozpisywać, bo chyba nic więcej dodawać nie trzeba. Jeszcze raz wielkie gratulacje Grzesiu!A dla Was co było największym wydarzeniem miesiąca? Piszcie w komentarzach! 


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.