Najlepsze gameplay'e z Battlefield 1!

Najlepsze gameplay'e z Battlefield 1!

Battlefield 1 to niewątpliwie produkcja, która po prostu się udała - zarówno jeśli chodzi o  aspekt medialny, jak i techniczny. Od premiery minęły tylko trzy dni, a w internecie pojawia się bardzo dużo artykułów, recenzji na temat nowego dzieła studia DICE i trudno szukać złych opinii na temat tego produktu. Zainteresowanie tą grą wyrażają również YouTuberzy, którzy poprzez nagrywanie BF'a 1 w pewien sposób budują jego wizerunek.


Niedawno informowaliśmy Was o premierze BF'a 1, która odbyła się 21 października. Jeżeli nie mieliście okazji przeczytać wcześniejszego artykułu to serdecznie zapraszamy tutaj.

Postanowiliśmy zebrać dla Was kilka filmów od różnych YouTuberów, którzy w ostatnim czasie postanowili przygotować serię z gry Battlefield 1 i podzielić się z gronem swoich odbiorców wrażeniami na temat nowej gry wydawanej przez EA.

Na początek zabierzemy Was na kanał Rojsona, który oprócz popularnej serii z trybu wieloosobowego przechodzi kampanię przeznaczoną dla jednego gracza. Co prawda dzisiaj opublikowany został końcowy odcinek, lecz dla przypomnienia wróćmy do pierwszego. Oryginalny styl prowadzenia gameplayu przez Patryka oraz klimatyczna powaga to idealne połączenie!

Jeśli już jesteśmy w klimacie trybu dla jednego gracza to polecamy obejrzeć pierwszy odcinek właśnie z niego u Izaka. Film ma już prawie tydzień, lecz uważamy, że jest po prostu wart obejrzenia.

Co jak co, ale oryginalności Remkowi nie można odmówić. Trzy dni temu opublikował film, w którym postanowił przebrać się za żołnierza i w ciekawy sposób zarówno rozpoczął odcinek, jak i go zakończył. Materiał jest naprawdę godny uwagi.


Na koniec zapraszamy Was na przygody ukochanego duetu Rock&Rojo. Twórcy od dawna wspólnie grali i nagrywali, więc nie było mowy o przegapieniu takiej produkcji jak Battlefield 1. Duża dawka zabawy i śmiechu gwarantowana!

Czekamy oczywiście na więcej materiałów dotyczących tej gry, bo zarówno gra jest emocjonująca, jak i filmy z niej dostarczają dużo wrażeń.

Graliście w nowego Battlefield'a? Co o nim sądzicie? Który materiał z wyżej wymienionych podobał się Wam najbardziej? Piszcie w komentarzach!


Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.