8-latek ponownie najlepiej zarabiającym YouTuberem na świecie

8-latek ponownie najlepiej zarabiającym YouTuberem na świecie

Forbes co roku publikuje listę najlepiej zarabiających YouTuberów świata. Okazuje się, że 2019 rok nie przyniósł większych zmian jeśli chodzi o podium zestawienia. Pierwsze miejsce nadal należy do... dziecka.


Ryan Kaji - bo tak nazywa się chłopiec - ma na chwilę obecną osiem lat i od kilku lat z pomocą rodziców prowadzi działalność na YouTube. W zeszłym roku znalazł się na 1 miejscu listy najlepiej zarabiających twórców internetowych sporządzonej przez magazyn Forbes. Jego roczny przychód wyniósł wtedy 22 miliony dolarów.

Minęło 12 miesięcy i... nic się nie zmieniło. Chłopiec nadal jest numerem jeden jeśli chodzi o zarobki. W tym roku Ryan zarobił 26 milionów dolarów. Jego kanał "Ryan's World" posiada na ten moment ponad 23 miliony subskrypcji.Działalność dziecka nie ogranicza się jednak tylko do nagrywania zabawnych filmików. Ryan może pochwalić się własną linią zabawek sprzedawanych w amerykańskich Walmartach oraz własnym programem na kanale Nickelodeon.

Co możemy znaleźć na kanale chłopca? Przede wszystkim pomysłowe i edukacyjne filmy skierowane oczywiście pod osoby w wieku zbliżonym do Ryana. Jak z kolei prezentuje się topka najlepiej zarabiających twórców?

1. Ryan Kaji - 26 milionów dolarów2. Dude Perfect - 20 milionów dolarów3. Anastasia Radzinskaya - 18 milionów dolarów4. Rhett and Link - 17,5 miliona dolarów5. Jeffree Star - 17 milionów dolarów6. Preston - 14 milionów dolarów7. PewDiePie na równi z Markiplier - 13 milionów dolarów8. DanTDM - 12 milionów dolarów9. VanossGaming - 11,5 miliona dolarów

Co sądzicie o twórczości i sukcesie Ryana? Dajcie znać w komentarzach!

avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.